Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Asociatia de proprietari refuză să-mi trimită ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Asociatia de proprietari refuză să-mi trimită răspunsul la ...

Asociatia de proprietari refuză să-mi trimită răspunsul la petitie pe cale electronică, pe adresa mea de mail, așa cum am solicitat și așa cum am și transmis petitia de altfel. De la Primărie nu am nicio speranță de rezolvare. Există vreo lege in acest sens ? Multumesc !
ioanpp, utilizator