avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 705 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Asociatia de proprietari refuză să-mi trimită ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Asociatia de proprietari refuză să-mi trimită răspunsul la ...

Asociatia de proprietari refuză să-mi trimită răspunsul la petitie pe cale electronică, pe adresa mea de mail, așa cum am solicitat și așa cum am și transmis petitia de altfel. De la Primărie nu am nicio speranță de rezolvare. Există vreo lege in acest sens ? Multumesc !
Ultima modificare: Luni, 21 Octombrie 2024
ioanpp, utilizator

Alte discuții în legătură

Comunicare cu angajatorul constantin2408 constantin2408 buna seara, va rog sa-mi spuneti daca angajatorul are obligatia legala sa-mi raspunda la o solicitare facuta pe mail ,sau este obligatoriu sa trimit ... (vezi toată discuția)
Refuzul de a rãspunde la o scrisoare recomandatã. tanis tanis Cui trebuie să mă adresez în cazul în care presedintele și comitetul executiv refuză să-mi răspundă la o scrisoare recomandată cu confirmare de ... (vezi toată discuția)
Mail asociatie locatari vasisimopasa vasisimopasa Buna ziua, presedintele asociatiei de locatari imi refuza dreptul de a trimite cerei sau sesizari pe mailul asociatiei.Mi-a scris un mail in care ma invita sa ... (vezi toată discuția)