Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua.Detin un tractor și o remorca care are 23 ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua.Detin un tractor și o remorca care are 23 locuri.Intrebarea ...

Buna ziua.Detin un tractor și o remorca care are 23 locuri.Intrebarea mea este.daca îmi trebuie licență de transport pentru a plimba turiștii ocazional.
Pentru transportul persoanelor in numar mai mare de sapte,trebuie licenta.