Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua, actul sexual cu un minor (fictiv) in cazul ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua, actul sexual cu un minor (fictiv) in cazul in care ...

Buna ziua, actul sexual cu un minor (fictiv) in cazul in care majorul are 70 de ani si minorul 16 ani, este legal sau nu ? daca minorul si-a dat consimtamantul, rog doar raspunsuri serioase, este o intrebare fictiva!
La intrebarea dv. fictiva,gasiti raspunsuri reale pe internet.Cititi legea actului sexual cu un minor.
Buna ziua

Daca minorul este fictiv, nu exista consecinte legale.
De asemenea, daca actul sexual este fictiv, nu exista consecinte.

Daca intrebarea e fictiva, nu trebuia pusa.