Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Care este termenul pentru a se lucra o declaratie ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Care este termenul pentru a se lucra o declaratie rectificativa?

Care este termenul pentru a se lucra o declaratie rectificativa la ANAF pe format hartie ? Se poate lucra si dupa doi ani de la depunere ?
george-neagu, moderator