avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 523 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Care este termenul pentru a se lucra o declaratie ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Care este termenul pentru a se lucra o declaratie rectificativa?

Care este termenul pentru a se lucra o declaratie rectificativa la ANAF pe format hartie ? Se poate lucra si dupa doi ani de la depunere ?
Ultima modificare: Marți, 22 Octombrie 2024
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Nu am contabil; ce fac cu declaratiile? Cristink Cristink Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu un raspuns, am ramas fara contabil si nu pot gasi un contabil in asa scurt timp pt depunerea declaratiilor de TVA si a ... (vezi toată discuția)
Pensie incasata necuvenit georgeboboi georgeboboi Buna ziua, Am primit de la Casa De Pensii o somatie pt a platii inapoi o suma reprezentand pensie de urmas incasat necuvenit pe perioada august-decembrie ... (vezi toată discuția)
Declaratia 101 - depunere rectificativa ani precedenti bcornelia bcornelia La pierderea din anii precedenti se trece soldul contului 1171? Ce se intampla daca fac rectificativa acum pentru anul 2011 si 2012? Am preluat dela cineva ... (vezi toată discuția)