Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Bună seara! Dispoziția primarului de la sfârșitul ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Bună seara! Dispoziția primarului de la sfârșitul mandatului ...

Bună seara!
Dispoziția primarului de la sfârșitul mandatului prin care sunt delegate atribuțiile de secretar general unei persoane mai este valabilă la începerea mandatului noului primar?
Mulțumesc!
Da, este valabila pana la modificarea acesteia de catre noul Primar.