Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA avand ca activitate servicii de curatenie pe ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA avand ca activitate servicii de curatenie pe yahturi aflate in constructie urmand a avea un contract cu o firma de tamplarie straina.

As dori sa deschid un PFA avand ca activitate servicii de curatenie pe yahturi aflate in constructie urmand a avea un contract cu o firma de tamplarie straina. Pot deschide PFA? Am inteles ca ptr activitatile in spatiul marin se aplica o lege a taxelor diferita. Am incercat sa gasesc cod caen pe curatenie ca PFA dar nu gasesc. Ma puteti ajuta cu aceste informatii? Pot avea contracte in strainatate?
george-neagu, moderator