Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... calcul somaj
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

calcul somaj

buna seara,

tocmai mi-am depus dosarul pentru somaj si inca am dileme raportate la calculul ajutorului de somaj, deoarece am auzit mai multe variante.

as dori niste clarificari.
multumesc,

rabina
Data stabilirii este data din HG care stabileste salariul minim. Cei de la AJOFM se fac ca nu stiu.