Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general jocuri de noroc
Discuție deschisă în Contabilitate în general

jocuri de noroc

o firma s-a luat niste jocuri si a platit si taxa pentru licenta. trebuie cumva depus in fiecare luna o declaratie speciala pentru ce incaseaza pe ele (deoarece taxa e platita de vreo 3 luni, dar nu a bagat deloc incasari de pe jocuri). aveti si monografie contabila in acest sens. multumesc.
daca iei licenta pentru jocuri trebuie ca firma sa treaca automat la platitor de impozit pe profit.