Forum Discuţii juridice Executare silită executare
Discuție deschisă în Executare silită

executare

poate banca sa execute si bunurile sotiei? daca acestea au fost dobandite inainte de casatorie?
Doar daca e co-debitor.
daca sunteti daor dvs titularul contractului de credit, nu! daca sotia este si ea trecuta in contract, da
=D> Buna ziua user alin_delon20... insistent sunteti, din pacate in sens negativ!
Va rog frumos, nu mai deschideti topicuri cu subiecte care continua o discutie deja postata, vad ca insistati sa continuati cu nerespectarea Regulamentului de postare...
Ati deschis 4 (patru) topicuri, subiectul fiind similar cu cel postat initial sau care continua subiectul postat initial.
Cititi/recititi , va rog, Regulamentul de postare:
www.avocatnet.ro/content/tag...
Va amintesc sanctiunile ce pot fi aplicate in situatia repetarii "abaterilor" de la Regulamentul de postare: stergerea mesajelor, avertisment, banare temporara/nelimitat. Alegerea va apartine.
O zi buna.