avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 906 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită executare
Discuție deschisă în Executare silită

executare

poate banca sa execute si bunurile sotiei? daca acestea au fost dobandite inainte de casatorie?
Cel mai recent răspuns: Iuliana Cermak , Avocat 16:08, 11 Februarie 2010
Doar daca e co-debitor.
daca sunteti daor dvs titularul contractului de credit, nu! daca sotia este si ea trecuta in contract, da
=D> Buna ziua user alin_delon20... insistent sunteti, din pacate in sens negativ!
Va rog frumos, nu mai deschideti topicuri cu subiecte care continua o discutie deja postata, vad ca insistati sa continuati cu nerespectarea Regulamentului de postare...
Ati deschis 4 (patru) topicuri, subiectul fiind similar cu cel postat initial sau care continua subiectul postat initial.
Cititi/recititi , va rog, Regulamentul de postare:
www.avocatnet.ro/content/tag...
Va amintesc sanctiunile ce pot fi aplicate in situatia repetarii "abaterilor" de la Regulamentul de postare: stergerea mesajelor, avertisment, banare temporara/nelimitat. Alegerea va apartine.
O zi buna.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Avertisment @d-l goe gi-jane2 gi-jane2 Userul D-l Goe primeste avertisment pentru ca desi atentionat, continua incalcarea articolelor 2.2; 2.4; 2.7 din regulament. 2.2. Sunt interzise: atacul ... (vezi toată discuția)
Modificare: doar moderatorii mai pot sterge mesaje Admin Admin Incepand de astazi, utilizatorii nu isi mai pot sterge propriile mesaje. Doar moderatorii vor putea sterge mesaje. (vezi toată discuția)
Va rog daca puteti sterge postarea mea de sambata 13 decembrie 2014, 05:31 ciorditu ciorditu am adaugat pe 13.12.2014, 05:31 subiectul : stabilirea raspunderii civile. am primit raspunsuri in principiu, eu cersind ajutor concret (in drept) adica sa ... (vezi toată discuția)