avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1108 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CARE VA FI INCADRAREA MEA IN INVATAMANT?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CARE VA FI INCADRAREA MEA IN INVATAMANT?



Buna , sunt inavtatoare la clasele I-IV, am absolvit liceul pedagogic 5 ani, 4 ani facultatea de stiinte economice - sunt licentiata + modulul pedagogic din cadrul facultatii, iar acum as dori sa aflu care va fi incadrarea mea?
Multumesc

Alte discuții în legătură

Care va fi incadrarea mea in invatamant? meli22 meli22 buna , sunt inavtatoare la clasele I-IV, am absolvit liceul pedagogic 5 ani, 4 ani facultatea de stiinte economice - sunt licentiata + modulul pedagogic din ... (vezi toată discuția)
Invatamant primar jomini jomini Buna ziua, Am absolvit Facultatea de Filosofie, detin diploma de licenta si doresc sa intru in invatamant ca invatator (profesor clasele I-IV). Imi puteti ... (vezi toată discuția)
Oug 92 din 2012 marry_01 marry_01 OUG Nr.92 din 18.12.2012 privind luarea unor măsuri în domeniul învăţământului şi cercetării, precum şi în ceea ce priveşte plata sumelor ... (vezi toată discuția)