Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... POT PLATI CARTEA DE MUNCA
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

POT PLATI CARTEA DE MUNCA

AM ANTRERUPERE PE CARTEA DE MUNCA O LUNA JUMATATE PE ANUL TRECUT .POT PLATI ACEASTA LUNA JUMATATE CA SA NU AM INTRERUPERE?:))MULTUMESC
Nu se poate plati retroactiv.