Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale firma noua
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

firma noua

As dori sa deschid ceva un p.f.a,asociatie familiara sau un s.r.l.,dar nu stiu de unde sa ma informez despre regimul fiecareia de functionare si taxare si sa vad ce mi se potriveste.
george.
pe www.onrc.ro/.. sau consultati un avocat intrand in amanunte referitor la ce doriti sa faceti, posibilitatile dvs, etc...bafta!