Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor de unde fac rost de codul fiscal
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

de unde fac rost de codul fiscal

de unde pot sa copiez republicarea codului fiscal si a normelor de aplicare care intra in vigoare la 01.01.2007
sper ca e ok ce ti-am dat.
da este ok, iti mutumesc frumos
cu placere:)
voi vorbiti in secret? vreau si eu norme de aplicare a codului fiscal, pls:">
multumesc,anca.... astept sa se si aprobe poiectul normelor de aplicare a C. proc.fiscala