Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CINE POATE FI FUNCTIONAR PUBLIC ?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CINE POATE FI FUNCTIONAR PUBLIC ?

Sunt casier la o primarie de la tara. Mi s-a spus ca functia mea nu intra in categoriile de functii care pot fi functionari publici. Va rog raspunde-ti, eventula dati si link de legislatie, daca un casier din administratia publica locala poate fi sau nu functionar public.
Pai.... motivul sau motivele care determina suspendarea....#-o
Daca tu nu sti, eu nici atat...:D
Salut
s-a rezolvat....modificat cererea...cu concediu fara plata (pt studii, etc.).
O zi buna
steriana20, utilizator