Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Declaratia 101
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Declaratia 101

Am o firma fara activitate de la infiintare pe care am suspendat-o anul trecut pe 27 iulie, sa scap de impozitul forfetar. nu am stiut ca trebuie sa depun in continuare decl 100 chiar daca firma e suspendata si azi cand am fost sa o depun mi-au spus de la finante ca trebuie sa depun decl 101 pentru ca pe trimestrul 3 mai aveam de platit o diferenta de 183 de lei la impozitul forfetar. Imi poate spune cineva unde trebuie sa trec aceasta suma in decl 101?
Declaratia 101 vreti sa o completati dv. singur ? In ce calitate ?