Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... plata amenzii administrative
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

plata amenzii administrative

Stie careva unde se pot plati amnezile administrative si daca exista un termen de plata deoarece ceea ce mi-a venit mie in posta ca sa platesc nu specifica vreun termen limita.
Ne puteti comunica despre ce fel de amenda este vorba?
~ Conținut șters la cerere ~
Exista un cont special la Trezorerie.