Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Firme cu activitatea suspendata
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Firme cu activitatea suspendata

Ma ajutati va rog frumos cu o informatie, pana la ce data se depune bilantul pe 2010, in cazul firmelor cu activitatea suspendata si unde se depune formularul de bilant? Va multumesc frumos
termenul pentru bilant este 150 zile de la data incheierii exercitiului financiar adica 31.05.2010
bilantul se depune la registrul Comertului de care apartineti
se mai depune bilant sau doar o declaratie cum ca firma nu a avut activitate ?