Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cumul de functii - concediu de odihna
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cumul de functii - concediu de odihna

Buna seara,

Am doua contracte individuale de munca la doua unitati diferite, ambele cu norma intreaga. Intrebarea este daca pot beneficia de concediu de odihna platit atat de la unitatea unde functionez cu functia de baza, cat si de la cealalta unitate.

Va multumesc
Desigur.