Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... neachitarea impozitului
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

neachitarea impozitului

Nu am platit impozitul anual pe 2009 pentru un autoturism dacia. La ce amenda sa ma astept cand ma duc sa platesc impozitul? :sorry:
DACA MERGI LA PRIMARIA JOITA _GIURGIU CONTACTEAZA PE DOAMNA DELELIU,agent fiscal, SI TE,, REZOLVA'' FARA AMENDA.si cu chitanta antedatata ca se pricepe la a modifica data de plata .