Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Avocat stagiar caut colaborare in Cluj Napoca
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Avocat stagiar caut colaborare in Cluj Napoca

buna ziua!
am absolvit anul trecut Facultatea de Drept din cadrul UBB si am promovat examenul de admitere in profesie in septembrie.Sunt inscrisa in Tabloul Avocatilor din cadrul Baroului Mures incepand cu data de 1 ianuarie 2010. As vrea sa imi continui studiile in Cluj Napoca si de aceea as vrea sa colaborez cu un avocat care sa ma ajute in pregatirea mea profesionala din cadrul stagiaturii. Avocatul care mi-a dat semnatura nu poate sa-mi ofere si un loc de munca si de aceea am trimis peste 50 de CV-uri la diferiti avocati din Cluj,insa fara succes.
Daca ma poate ajuta cineva, va rog!
va multumesc
bafta in cautare si va dorim sa va gasiti un maistru de la care sa invatati meserie=D>.. uitati-va pe harta avocaturii de pe acest site si abordati acei avocati care sunt din cluj.. pe mesageria privata
Multumesc pentru sugestie! Din pacate pe harta avocaturii sunt doar vreo 6-7 case de avocatura si toate din Bucuresti...