Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Secvente ....
DESCOPERIRE ULUITOARE care ne invata multe: Sute de animale convietuiesc intr-o casa abandonata din padure!

Fotograful Kai Fagerstrom a facut o descoperire uluitoare intr-o plimbare prin padure cu cainele sau.

A dat peste o casa parasita, iar cand s-a apropiat a ramas suprins sa vada ca era plina de mii de animale care locuiesc impreuna in perfecta armonie.

Casa se afla in Salo, Finlanda iar fotograful nu a stat pe ganduri si a publicat repede pozele facute de el.

[ link extern ]
10 fotografii misterioase
[ link extern ]

Toţi se pregăteau să RÂDÃ DE EL, dar nimeni nu a BÃNUIT CE VA URMA!

[ link extern ]

Muresan Felicia, utilizator
African Grey Parrot singing

[ link extern ] /
[ link extern ]
pesteri