avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1001 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Secvente ....
DESCOPERIRE ULUITOARE care ne invata multe: Sute de animale convietuiesc intr-o casa abandonata din padure!

Fotograful Kai Fagerstrom a facut o descoperire uluitoare intr-o plimbare prin padure cu cainele sau.

A dat peste o casa parasita, iar cand s-a apropiat a ramas suprins sa vada ca era plina de mii de animale care locuiesc impreuna in perfecta armonie.

Casa se afla in Salo, Finlanda iar fotograful nu a stat pe ganduri si a publicat repede pozele facute de el.

[ link extern ]
10 fotografii misterioase
[ link extern ]

Toţi se pregăteau să RÂDÃ DE EL, dar nimeni nu a BÃNUIT CE VA URMA!

[ link extern ]


Ultima modificare: Miercuri, 15 Ianuarie 2014
Muresan Felicia, utilizator
African Grey Parrot singing

[ link extern ] /
[ link extern ]
pesteri

Alte discuții în legătură

Una pe zi! Valeriu TUDOR Valeriu TUDOR E vorba de o melodie pe zi, incepand de azi, pentru frumoasele si distinsele noastre colege! Cu toata ... (vezi toată discuția)
Sorin olariu stelarman stelarman sorin olariu ,un epigramist dintr-o generatie mai noua dar la fel de talentata.dovada aici INTEROGATORIU M-au dus aseara la Chestura Ca scriu umor ... (vezi toată discuția)
Sergiu nicolaescu (aprilie 1930-ianuarie 2013) Ceausescu Liliana - Birou de Mediator Ceausescu Liliana - Birou de Mediator Pe 12 decembrie, Sergiu Nicolaescu spunea de la tribuna Senatului: \\"Mai am putini ani de trait si mi-am dorit sa-i termin in profesia mea, pentru acest lucru ... (vezi toată discuția)