Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Programul Rabla
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Programul Rabla

care e nr. de bonuri valorice cu care poate achizitiona o masina o pers. juridica respectiv sc. ?
din cate stim nr max este de 22 insa pentru schimbarea parcului de masini,oricum procedura pentru sc in situatia achizitionarii unui autoturism prin predarea voucerului este putin mai complicare deoarece va este necesara autorizare,dupa ce o sa depuneti dosarul cu acele voucere.
complicat dar nu imposibil
multumiri