Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit impozit anticipat
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

impozit anticipat

dl.Boc a declarat ca nu se mai platesta impozit anticipat pe 2010 ce este adevarat acum?=D>:P
kajan.barna a scris:

ce este adevarat acum?=D>:P

Nu se mai plateste impozit anticipat:thumbup:
dar o sa mai ramana impozitul minim?
dupa ce drclarat dl Boc nu cred ca ramane nici impozitul minim de unde stiu guvernantti ca eu o sa am profit abia supravetuim .