Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... la ce varsta ma pensionez?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

la ce varsta ma pensionez?

la ce varsta ma pot pensiona cu 10 ani grupa 1 de munca(munca an subteran),5 ani grupa 2 de munca(munca pe santier),14 ani grupa normala de munca,mentionez ca am 50 ani. LA 65 ANI??????????
MULTUMESC ANTICIPAT
Bineinteles ca nu la 65 de ani!
Precizati data exacta a nasterii.