avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1947 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... acreditare facultati
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

acreditare facultati

Facultatea de Sociologie - Psihologie - 4 ani ( 2004/2008 ) - ID din cadrul Universitatii "Spiru Haret" este acreditata ? Daca DA, conform carui document, daca NU, conform carui document ?
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 16:01, 4 Martie 2010
Avand in vedere contrarietatea de afirmatii intre autoritati,pentru un raspuns competent solicitati precizari direct la MEI

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Despre spiru haret M. V. M. V. Buna seara! Sunt absolventa a Facultatii de Geografie (licenta si master) din cadrul Universitatii din Craiova, forma de invatamant zi,buget.M-am hotarat sa ... (vezi toată discuția)
Eliberare diploma de licenta de la universitatea spiru haret Nimi Nimi Buna ziua, Sunt absolvent al Facultatii de Drept si Administratie Publica din Bucuresti,specializarea Drept,din cadrul Universitatii Spiru Haret,durata ... (vezi toată discuția)
Nu inteleg ordonanta guvernului nr. 10/2009 crystynuta 2 crystynuta 2 Buna ziua! Imi cer scuze daca nu am ales categoria potrivita, dar ma simt putin frustrata si nu stiu ce categorie ar fi trebuit sa aleg, potrivita situatiei in ... (vezi toată discuția)