Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... acreditare facultati
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

acreditare facultati

Facultatea de Sociologie - Psihologie - 4 ani ( 2004/2008 ) - ID din cadrul Universitatii "Spiru Haret" este acreditata ? Daca DA, conform carui document, daca NU, conform carui document ?
Avand in vedere contrarietatea de afirmatii intre autoritati,pentru un raspuns competent solicitati precizari direct la MEI