Forum Discuţii juridice Executare silită Poprire
Discuție deschisă în Executare silită

Poprire

Mi s-a facut poprire pe salariu, dar banii nu s-au dus pe amenzile din titlu executoresc in baza caruia s-a facut poprirea. In acest caz cum pot proceda?
Cei de la Finante au spus ca s-au dus la alte amenzi, dar eu as vrea totusi sa imi apara banii exact pe titlul pentru care au fost opriti.
Cu multumiri,
Raluca Marinescu
Este posibil ca poprirea sa fi fost facuta pentru tot debitul pe care il inregistrati la finante.
Numai la finante puteti clarifica problema cu executorul fiscului.