Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Concurs auditori de justitie 2010
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Concurs auditori de justitie 2010

auditori de justitie 2010

As vrea sa stiu dupa ce manuale, tratate si alte asemenea materiale didactice v-ati pregatit anul trecut pentru examenul de auditori de justitie.

Multumesc anticipat!
magda.a, utilizator
Daca te uiti in topicul "admitere inm 2010",in primele pagini vei gasi cartile dupa care se pregateste toata lumea.
daniel26, utilizator
@daniel26

Multumesc frumos!