Forum Discuţii diverse Oportunităţi de colaborare Oferta_colaborare_Consultanta
Discuție deschisă în Oportunităţi de colaborare

Oferta_colaborare_Consultanta

DELADA (firma specializata in consultanta proiecte europene) cauta colaboratori cu relatii in mediul de afaceri pentru identificarea firmelor ce doresc sa obtina finantare nerambursabila pe viitoarele fonduri FEADR (SAPARD).
Oferim comision atractiv, relatie bazata pe incredere si profesionalism, onestitate, transparenta.

Ec. Razvan Vastea, Msc.
Tel. 0721.63.92.69
Da,nu mi se pare corecta informatia dvs.,de ce nu contactati dvs. ministerele enumerate si apoi sa faceti ofertele,si sa aveti pretentia la comisioane?Cu alte cuvinte,prea multi cu mapa,si prea putini cu sapa.Din aceasta lipsa de informatii,sau trunchiere voita a acestora,ne-ati aburit zeci de ani,dar se cam inchide cercul,nu vi se pare?Cine mai e prost sa creada ca presupusa colaborare e reciproc avantajoasa?Tataia Nelu din deal,se mai si trezesc romanii,nu sunt tot timpul adormiti!!!Spre disperarea escrocilor si a celor care stau numai sa ia,fara sa se consume prea mult!M-am enervat rau citind anuntul dvs. dar poate ca nu sunteti in categoria descrisa de mine.POATE!!X-(
Oamenii au intrebat cat este comisionul. Nu li s-a raspuns.
Iata de ce nu pot avea incredere...