avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 811 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... CONSILIER JURIDIC!
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

CONSILIER JURIDIC!

CARE SUNT PASII PE CARE TREB SA II PARCURG PT A FACE PARTE DIN COLEGIUL CONSILIERILOR JURIDICI?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:15, 12 Martie 2010
Buna ziua !
Intrati pe site- ul www.ccj.ro .
Cu stima !
geaigel a scris:

CARE SUNT PASII PE CARE TREB SA II PARCURG PT A FACE PARTE DIN COLEGIUL CONSILIERILOR JURIDICI?



:offtopic: Interventie moderator
Scrierea nejustificata cu majuscule este greu de citit si reprezinta o incalcare a Regulamentului de postare.
Tineti cont ca folosirea excesiva a tehnicilor de subliniere a textului echivaleaza cu a tipa la ceilalti utilizatori, actiune care ar putea fi interpretata ca fiind agresiva in forum.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ce se poate intampla TOMPI01 TOMPI01 In urma cu un an am preluat o firma, dar adinistratorul fiind mai mult plecat, nu s-au facut actele pt cesiune. eu am lucrat in acest timp pe incredere , ... (vezi toată discuția)
Salarii compensatorii tiviki tiviki IN CAZ DE CONCEDIERE SINDICATUL NOSTRU A SEMNAT UN CRITERIU DE PLATI.EU MA INCADREZ LA 6 ANI VECHIME SI 4 SALARII,ASTA LA FIRMA UNDE LUCREZ.DAR MAI E SEMNATA O ... (vezi toată discuția)
Cod caen constructii statii electrice si parcuri eoliene alexandralincu alexandralincu CE COD CAEN CORESPUNDE PENTRU ASTFEL DE ACTIVITATI? CONSTRUCTII STATII ELECTRICE SI PARCURI EOLIENE MULTUMESC ANTICIPAT (vezi toată discuția)