Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... CONSILIER JURIDIC!
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

CONSILIER JURIDIC!

CARE SUNT PASII PE CARE TREB SA II PARCURG PT A FACE PARTE DIN COLEGIUL CONSILIERILOR JURIDICI?
Buna ziua !
Intrati pe site- ul www.ccj.ro .
Cu stima !
geaigel a scris:

CARE SUNT PASII PE CARE TREB SA II PARCURG PT A FACE PARTE DIN COLEGIUL CONSILIERILOR JURIDICI?

:offtopic: Interventie moderator
Scrierea nejustificata cu majuscule este greu de citit si reprezinta o incalcare a Regulamentului de postare.
Tineti cont ca folosirea excesiva a tehnicilor de subliniere a textului echivaleaza cu a tipa la ceilalti utilizatori, actiune care ar putea fi interpretata ca fiind agresiva in forum.