Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... credite in timpul casatoriei
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

credite in timpul casatoriei

AM CONTRACTAT MAI MULTE CREDITE LA BANCI IN TIMPUL CASATORIEI, TOATE PE NUMELE MEU.ACUMA AM DIVORTAT IAR SOTUL NU CONTRIBUIE CU NIMIC LA ACHITAREA RATELOR LUNARE. POT SA-L ACTIONEZ IN INSTANTA PE NTRU A PLATI SI EL JUMATATE DIN ELE?
introduceti actiune de partaj, ca doar banii au fost cheltuiti impreuna. va trebui sa fie si banca de acord
User cristina_cri...

interventie moderator

Va rog nu mai folositi in textul mesajului dvs. scrierea cu litere mari de tipar.
In Internet acest lucru echivaleaza cu "a tipa/urla".
Folositi functia editare si rescrieti mesajul cu litere mici.
Va multumesc anticipat, pentru colaborare.
scuze, nu am stiut