avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1979 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... credite in timpul casatoriei
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

credite in timpul casatoriei

AM CONTRACTAT MAI MULTE CREDITE LA BANCI IN TIMPUL CASATORIEI, TOATE PE NUMELE MEU.ACUMA AM DIVORTAT IAR SOTUL NU CONTRIBUIE CU NIMIC LA ACHITAREA RATELOR LUNARE. POT SA-L ACTIONEZ IN INSTANTA PE NTRU A PLATI SI EL JUMATATE DIN ELE?
Cel mai recent răspuns: cristina_cristina14 , utilizator 11:47, 15 Martie 2010
introduceti actiune de partaj, ca doar banii au fost cheltuiti impreuna. va trebui sa fie si banca de acord
User cristina_cri...

interventie moderator

Va rog nu mai folositi in textul mesajului dvs. scrierea cu litere mari de tipar.
In Internet acest lucru echivaleaza cu "a tipa/urla".
Folositi functia editare si rescrieti mesajul cu litere mici.
Va multumesc anticipat, pentru colaborare.
scuze, nu am stiut

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Executarea unui imobil donat sau mostenit alina2109nel alina2109nel BUNA ZIUA, AS DORI SA STIU DACA IN URMA NEPLATII UNUI CREDIT DE NEVOI PERSONALE ,SE POATE FACE EXECUTAREA UNUI IMOBIL DONAT SAU MOSTENIT.NU STIU DE ... (vezi toată discuția)
Nulitate contract imprumut cristina sandu cristina sandu UN CONTRACT DE CREDIT, MAI PRECIS O CERERE DE CREDIT PT NEVOI PERSONALE, P TCA ASA SE NUMESTE, INCHEIATA INTRE O PERSOANA FIZICA SI O BANCA CARE NU ESTE ... (vezi toată discuția)
Detin 4 proiecte selectate pentru fonduri europene nerambursabile Luminitac Luminitac SUNT ASOCIAT CU PARTI EGALE IN 3 SOCIETATI COMERCIALE BENEFICIARE DE FONDURI NERAMBURSABILE FEADR, SOCIETATILE DE MAI SUS AU DEPUS PROIECTE PT. ACCESARE DE ... (vezi toată discuția)