Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort

ar mai fi o intrebare.sotul meu a zis ca el nu va semna actul de divort nikiodata.atunci ce se va intampla???mi se va acorda acest ordin prezidential????
Rugam ,incercati postarea mesajului in sectiunea topicului initial,pentru a permite cursivitatea opiniilor