Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensie cu grupa 1 si pensie cu grupa2
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensie cu grupa 1 si pensie cu grupa2

suntem doi colegi ,eu cumulez 7 ani din lucrul in gr1 iar colegul meu tot 7 dar din gr 1 ,mentionez ca suntem nascuti in acelasi an .Vom iesi in acelasi an la pensie daca amindoi avem lucrati 35 ani?
Din ce ati scris, amandoi ati lucrat in gr.I. Unde e diferenta?