Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Elev, 18 ani impliniti - pot deveni PFA?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Elev, 18 ani impliniti - pot deveni PFA?

buna ziua! vreaau sa imi fac un pfa si nu am terminat liceul! credeti ca se poate deschide si cu adeverinta de elev? multumesc anticipat! mentionez ca am varsta de 18 ani impliniti.:"> matematica-informatica!
first_time, utilizator
Care este obiectul de activitate pe care intentionati sa il desfasurati ca si PFA ?
operator calculatoare
prestari servicii
:offtopic: Interventie moderator

@first_time,
va rog sa nu mai scrieti mesaje consecutive deoarece este incalcat regulamentul forumului si mesajele ar putea fi sterse.
Cand nu intervine nimeni dupa ultimul dv mesaj aveti posibilitatea sa completati interventia folosind functia (butonul) "Editeaza".
Multumesc pentru intelegere :)
Care este profilul liceului pe care il urmati?