avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1015 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Elev, 18 ani impliniti - pot deveni PFA?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Elev, 18 ani impliniti - pot deveni PFA?

buna ziua! vreaau sa imi fac un pfa si nu am terminat liceul! credeti ca se poate deschide si cu adeverinta de elev? multumesc anticipat! mentionez ca am varsta de 18 ani impliniti.:"> matematica-informatica!
Ultima modificare: Joi, 18 Martie 2010
first_time, utilizator
Cel mai recent răspuns: first_time , utilizator 01:04, 18 Martie 2010
Care este obiectul de activitate pe care intentionati sa il desfasurati ca si PFA ?
operator calculatoare
prestari servicii
:offtopic: Interventie moderator

@first_time,
va rog sa nu mai scrieti mesaje consecutive deoarece este incalcat regulamentul forumului si mesajele ar putea fi sterse.
Cand nu intervine nimeni dupa ultimul dv mesaj aveti posibilitatea sa completati interventia folosind functia (butonul) "Editeaza".
Multumesc pentru intelegere :)
Care este profilul liceului pe care il urmati?

Alte discuții în legătură

Dreptul la munca al unei persoane cu gradul doi de handicap ambitioasa ambitioasa din nastere am un handicap de gradul doi.acum 10 ani mi-am infiintat o firma mica-ca persoana fizica autorizata.as dori sa stiu daca imi mai pot continua ... (vezi toată discuția)
Cum sterg sau retrag intrebarea pe care am pus-o ? ContSters192068 ContSters192068 Am ,,pus\\" o intrebare acum 18 zile,nu am primit nici-un raspuns.vreau sa o sterg sau sa o retrag din acea sectiune,poate o reformulez altfel,sau poate am ... (vezi toată discuția)