Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 incadrare in codul CAEN 7112?
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

incadrare in codul CAEN 7112?

Sunt PFA, autorizat pe codul 7112-activitati de inginerie si consultanta tehnica. Doresc sa demarez o activitate care sa faciliteze unor distribuitori vinzarea stocurilor de materiale cu miscare lenta. Plata din partea distribuitorului catre mine ar fi un procent din vinzarile care se efectueaza folosind procedeul descris de mine. Eu nu vind nimic, nu cumpar nimic. Se incadreaza aceasta activitate in 7112? Daca nu, care ar fi codul CAEN necesar? Cu multumiri.
Vedeti codurile:4611, 4612, 4613,4614, 4615, 4616, 4617, 4618 si alegeti care vi se potriveste afacerii dvs.