Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA dizolvare
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA dizolvare

Buna ziua, va rog sa-mi spuneti ce acte imi sunt necesare pentru a desfiinta un Pfa inregistrat anul trecut la Registrul Comertului.
Va multumesc.
Buna seara, nu ma poate ajuta nimeni cu aceasta informatie?