Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri UE
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri UE

Buna ziua ,
va rog sa ma lamuriti daca exista ceva programe la ora actuala pentru acordare de fonduri pentru investiti -Societati nou infiintate sau societati mai vechi dar aflate pe pierdere,Multumesc.
Dupa cum am scris in numeroase randuri, in mediul urban se poate acorda finantare nerambursabila pentru societatile cu minim 1 an de activitate si care inregistreaza profit.

Daca doriti detalii suplimentare, precum si o analiza a posibilitatilor dvs. concrete de finantare, putem sa va livram un raport de consultanta.
Holda Finance, Consultant credite si finantari
Da sunt numeroase subventi si facilitati ce se acorda microintreprinderilor si societatilor nou infiintate de care foarte multa lume nu stie intrucat in domeniul accesari fondurilor europene sunt foarte putine informatii iar atunci cand exista sunt ambigue si trunchiate.