Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... va rog daca ma poate ajuta cineva
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

va rog daca ma poate ajuta cineva

Am nevoie de Fisa postului tehnician auto, Fisa postului Paznic, Fisa postului operator de GPL
d2na a scris:

Am nevoie de Fisa postului tehnician auto, Fisa postului Paznic, Fisa postului operator de GPL
Internetul este cea mai buna sursa de informatii.Cu putina bunavointa se poate cauta fisa postului si sa fie adaptata la meseriile cautate.Ar trebui sa nu fie o greutate din moment ce munca cu calculatorul nu-ti este straina.