avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 527 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... va rog daca ma poate ajuta cineva
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

va rog daca ma poate ajuta cineva

Am nevoie de Fisa postului tehnician auto, Fisa postului Paznic, Fisa postului operator de GPL
Cel mai recent răspuns: ContSters137098 , utilizator 08:48, 24 Martie 2010
d2na a scris:

Am nevoie de Fisa postului tehnician auto, Fisa postului Paznic, Fisa postului operator de GPL
Internetul este cea mai buna sursa de informatii.Cu putina bunavointa se poate cauta fisa postului si sa fie adaptata la meseriile cautate.Ar trebui sa nu fie o greutate din moment ce munca cu calculatorul nu-ti este straina.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cor vs cnfpa ContSters75393 ContSters75393 Buna ziua.Am si eu o nelamurire si in rindurile de mai jos o sa va descriu situatia urmatoare:o persoana urmeaza niste cursuri organizate de CNFPA si obtine o ... (vezi toată discuția)
Fise post iulia_str iulia_str Buna ziua! Va rog daca se poate sa ma ajutati cu niste fise post pentru: -m.n. in service auto cod cor 914201; -tinichigiu auto; -sofer ... (vezi toată discuția)
Fisa postului lelcunadia lelcunadia Buna ziua , rog frumos cine are urmatoarele modele ale fisei postului pentru : tinichigiu auto muncitor necalificat -paznic director comercial manipulant ... (vezi toată discuția)