Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Inregistrare Cod caen
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Inregistrare Cod caen

Buna ziua,
Va rog sa imi spuneti si mie ce documente imi trebuie pentru a adauga un cod caen la obiectul de activitate al unei societati cu raspundere limitata si care ar fi costurile aproximative.
Va multumesc!
Pentru completarea obiectului de activitate este nevoie de hotararea AGA si contorul de cuvinte, act constitutiv actualizat, cerere de mentiuni.

Daca vreti sa desfasurati aceasta activitate trebuie sa depuneti si declaratia model 3 care va cuprinde activitatile autorizate anterior si noul cod.

De asemenea, se va depune in original certificatul constatator eliberat initial la constituirea societatii.

Bafta!