Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Adaugare cod caen
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Adaugare cod caen

Am o firma nou infiintata si nu am stiut ca mai imi trebuie un cod caen pt activitatile ce le desfasor. As dori sa stiu ce acte imi trebuie pt. a adauga un cod caen si cit m/ar costa. Este vb. despre codul 9604 activitati de intretinere corporala
Va prezentati la ORC cu hotararea AGA, insotita de act constitutiv reactualizat, cerere si declaratia model III.
multumesc frumos dar as fi vrut si un cost aproximativ si as mai vrea sa stiu unde reactualizez actul constitutiv
Va puteti adresa ORC -Biroul de consultanta, atat pentru redactarea hotararii AGA, cat si a actului constitutiv reactualizat. In acest caz estimez costurile catre ORC la aprox. 500 lei.
Sau puteti redacta Dvs. toate actele, si va prezentati la ORC pentru inregistrare.