Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Facturi 2007
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Facturi 2007

Buna ziua,

Am inteles ca de la 01.01.2007 putem sa ne facem propriile facturi. Asta e un lucru bun. Am citit ordinul 2226 , dar nu am vazut nimic legat de chitantier. Stie cineva daca si chitantele au acelasi regim ca si facturile?

Multumesc.
acelasi regim
chiar si avizul de insotire marfa
tot ce a fost cu regim special a disparut, le intocmim noi, dar trebuie anuntata adm fin cu privire la numerele care le folosim
la financiar raportam la 6 luni facturile emise
totul se face pe propria raspundere :D
exact
mai e timp pana in luna 7 sa vedem ce vor cere exact