Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cerere chemare in instanta
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cerere chemare in instanta

Buna seara,

Va rog ,stie cineva,daca vreau sa depun cerere de chemare in instanta,trebuie sa o depun la tribunalul Constanta sau la cel din Mangalia?
Din ce localitate sunteti dvs ?
Pai depinde unde domiciliaza sau isi are sediu paratul.
Da,scuze,este vb de o cerere de chemare in instanta a societatii unde am fost angajata,este conflict de munca si sediul societatii este in Neptun,domiciliul meu,Mangalia.
Multumesc,
Va rog,nu stie nimeni?
Multumesc
... tribunalul din judetul de domiciliu al dvs.!!!