avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 518 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... restante legea 220/2007
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

restante legea 220/2007

Sunt cadru didactic si nu am dat in judecata pentru a mi se da diferenta ianuarie-iunie 2007 pentru gradul I. Mai pot face acest lucru acum?
Multumesc!
Cel mai recent răspuns: ctynn , utilizator 20:47, 24 Martie 2010
da!pentru perioada 03-06.2007

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Stabilirea vechimii in invatamant pentru sporul de stabilitate gesonya gesonya Metodologia de calcul a drepturilor salariale pentru personalul didactic aprobata prin Ordinul 1350/20 iunie 2007, se aplica conf. art 2 incepand cu 01 ... (vezi toată discuția)
Tăierea sporului de doctorat echivalat cu gr i Savu C. Savu C. Buna ziua, Am doctorat echivalat cu gr I din 2012. Pana acum am primit si spor de doctorat si salariu corespunzator gradului I. Incepand din aceasta luna, ... (vezi toată discuția)
Echivalare credite profesionale transferabile Fabya Fabya Buna seara Am o problema cu recunoasterea celor 90 de credite transferabile pe care un cadru didactic trebuie sa le obtina la intervale consecutive de 5 ani ... (vezi toată discuția)