Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... restante legea 220/2007
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

restante legea 220/2007

Sunt cadru didactic si nu am dat in judecata pentru a mi se da diferenta ianuarie-iunie 2007 pentru gradul I. Mai pot face acest lucru acum?
Multumesc!
da!pentru perioada 03-06.2007