Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CAEN si angajare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CAEN si angajare

are vreo importanta codul Caen 6202 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei in cazul in care vreau sa angajez 2 persoane ca analisti financiari? Multumesc
Codul CAEN al firmei nu conteaza.
Dvs puteti angaja analisti financiari care sa va ajute la elaborarea unor proiecte IT cu adresabilitate sectorului financiar.

Deci, nu conteaza.
merci pt raspuns