avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1350 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CAEN si angajare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CAEN si angajare

are vreo importanta codul Caen 6202 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei in cazul in care vreau sa angajez 2 persoane ca analisti financiari? Multumesc
Cel mai recent răspuns: t_alina , utilizator 11:37, 26 Martie 2010
Codul CAEN al firmei nu conteaza.
Dvs puteti angaja analisti financiari care sa va ajute la elaborarea unor proiecte IT cu adresabilitate sectorului financiar.

Deci, nu conteaza.
merci pt raspuns

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pfa cu norma de venit dodo2009 dodo2009 Buna seara, Va rog sa ma ajutati cu un sfat autorizat pentru situatia urmatoare: doresc sa-mi fac PFA cu norma fixa de venit si vreau sa stiu daca ma pot ... (vezi toată discuția)
Acte studii pentru infiintare pfa cmf139 cmf139 Buna seara, Va rog daca aveti amabilitatea si timpul disponibil sa ma indrumati si pe mine, pentru ca nu am reusit sa gasesc detaliile necesare pe ... (vezi toată discuția)
Pfa caen 6202 consultanta in tehnologia informatiei ntony ntony Exista lege prin care se specifica care sunt responsabilitatiile/sarcinille unei persoane care are PFA cu CAEN 6202 ? Ex: Monitorizarea performantelor ... (vezi toată discuția)