Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general contabilitate fast-food
Discuție deschisă în Contabilitate în general

contabilitate fast-food

V-as ruga sa-mi spuneti cum se tine contabilitatea unui fast-food.....multumesc anticipat.
Buna ziua
si eu as dori aceasta monografie pentru fast food la adresa nelu_dnz@yahoo.com
va multumesc
Buna ziua! Va rog sa-mi trimiteti si mie monografia pentru fast-food..la adresa cojocaru_catalina85@yahoo.com..Va multumesc
Buna ziua
Va rog mult daca puteti sa-mi trimiteti si mie aceasta monografie contabila pentru fast food la adresa mariana_8498@yahoo.com
Va multumesc anticipat

Cu stima
Puia Mariana

Buna ziua!
Va rog mult de tot sa-mi trimiteti si mie aceasta monografie contabila pentru fast food la adresa mclaudiadaniela@yahoo.com, si daca puteti va rog sa-mi trimiteti si o monografie contabila pentru o statie peco.
Va multumesc mult de tot!
Numai bine!