avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 550 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general contabilitate fast-food
Discuție deschisă în Contabilitate în general

contabilitate fast-food

V-as ruga sa-mi spuneti cum se tine contabilitatea unui fast-food.....multumesc anticipat.
Cel mai recent răspuns: claudana , utilizator 10:29, 7 Martie 2013
Buna ziua
si eu as dori aceasta monografie pentru fast food la adresa nelu_dnz@yahoo.com
va multumesc
Buna ziua! Va rog sa-mi trimiteti si mie monografia pentru fast-food..la adresa cojocaru_catalina85@yahoo.com..Va multumesc
Buna ziua
Va rog mult daca puteti sa-mi trimiteti si mie aceasta monografie contabila pentru fast food la adresa mariana_8498@yahoo.com
Va multumesc anticipat

Cu stima
Puia Mariana

Buna ziua!
Va rog mult de tot sa-mi trimiteti si mie aceasta monografie contabila pentru fast food la adresa mclaudiadaniela@yahoo.com, si daca puteti va rog sa-mi trimiteti si o monografie contabila pentru o statie peco.
Va multumesc mult de tot!
Numai bine!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Monografie contabila pentru fast food Ligia1957 Ligia1957 Buna ziua Va rog mult daca puteti sa-mi trimiteti si mie aceasta monografie contabila pentru fast food la adresa dorinanorel@yahoo.com si formularele tipizate ... (vezi toată discuția)
Monografie fast food bemanuela bemanuela Va rog mult daca puteti sa-mi trimiteti o monografie contabila fast food la adresa bermifer@yahoo.com Va multumesc anticipat (vezi toată discuția)
Grile examen unpir Cosmin-Traian Maglas Cosmin-Traian Maglas Buna ziua, Nu reusesc sa gasesc grile pentru examenul UNPIR. Are cineva? Chiar daca sunt din 2009 sau 2008? cosmin.maglas@gmail.com Merci, Cosmin (vezi toată discuția)