Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Vreau sa vand chimicale pt cercetare Ex: MDPV / ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Vreau sa vand chimicale pt cercetare Ex: MDPV / Dimethocaine

Cui ar trebui sa ma adresez pt o consiliere si eventual infiintarea unei societati contra cost evident ? Am mentionat mai sus care ar fi obiectul de activitate al firmei. Vreau sa vand substante legale sub diferite forme de prezentare.
Cel mai potrivit este biroul consultanta din cadrul registrului comertului.