avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 365 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Vreau sa vand chimicale pt cercetare Ex: MDPV / ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Vreau sa vand chimicale pt cercetare Ex: MDPV / Dimethocaine

Cui ar trebui sa ma adresez pt o consiliere si eventual infiintarea unei societati contra cost evident ? Am mentionat mai sus care ar fi obiectul de activitate al firmei. Vreau sa vand substante legale sub diferite forme de prezentare.
Cel mai recent răspuns: Gabriel Iliescu , Consilier juridic 20:53, 27 Martie 2010
Cel mai potrivit este biroul consultanta din cadrul registrului comertului.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Expert tehnic judiciar = pfa? tatiana1 tatiana1 Un expert tehnic judiciar autorizat ca persoana fizica pentru efectuarea expertizelor tehnice judiciare si extrajudiciare si care nu a infiintat prin ... (vezi toată discuția)
Nelamuriri infiintare srl tdana24 tdana24 Buna ziua, am inceput formalitatile pentru infiintarea unui SRL-D si m-am impotmolit. Asadar am mai multe intrebari pe care vreau sa le adresez: 1.In ... (vezi toată discuția)
Infiintare societati...completare obiect activitate ContSters40598 ContSters40598 1. In cadrul unui srl se pot infiinta firme ? Adica exista un cod CAEN pentru asa ceva? Daca da, trebuie o anumita competenta pentru a putea face asa ceva? 2. ... (vezi toată discuția)