Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... caut avocat partaj
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

caut avocat partaj

Va rog sa-mi recomandati un avocat cu experienta din Braila pentru un proces de partaj, zic eu, complicat. Va multumesc
Cred ca alegerea trebuie s-o faceti dumneavoastra cautand pe site-urile barourilor din Braila!B-)
Daca tineti neaparat sa angajati un avocat din Braila iar daca nu, trebuie sa stiti ca noi avocatii chiar daca suntem membrii ai unui barou, avem dreptul sa pledam in toata tara.Am tinut sa precizez acest aspect pentru ca am constatat ca cei ce au nevoie de serviciile unui avocat au impresia ca putem pleda doar in raza judetului respectiv.Asa ca dreptul de a alege il aveti dvs.iar criteriile de cautare si selectie sunt multiple.
MARTA SIMONA PETRE, Avocat
sunt destul de multi avocati cu experienta.intrati pe baroul Braila.