Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Caut avocat specializat in domeniul transportului ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Caut avocat specializat in domeniul transportului rutier de marfuri

Buna ziua,

Doresc colaborare cu avocat avand cunostinte si experienta concreta in transportul rutier de marfuri intern si international.
Multumesc.
GIULIAS, utilizator
nu sunt avocati specializati pe un anumit domeniu ,iar cu recomandarile...oricum daca un avocat mai ales daca e si motivat nu vad de ce nu si-ar da interesul ...Puteti lua leg si cu un avocat de pe forum,.prin tel sau mail pe care le gasiti la profil consultant