avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 822 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general declaratia 010
Discuție deschisă în Contabilitate în general

declaratia 010

cine are un formular editabil?
Cel mai recent răspuns: ContSters42967 , utilizator 14:48, 16 Iulie 2008
As dori si eu declaratia 010/2008, la adresa de mail: iulia.szanto@anteonapoca.ro, multumesc mult
as vrea si eu decl 010 valabila pe 2008, si inca ceva ce stiti despre contabilitatea unui cabinet medical va rog frumos adresa mea este ,
VA RUGAM SA NE ATASATI SI NOUA DECLARATIA 010 DACA MAI FUNCTIONEAZA CONEXIUNEA DUPA ATATEA CERERI
denissolutions@yahoo.com
cu multe multumiri
doresc si eu declaratia 010 editabila. budica.stelian@rdslink.ro
Multumesc f. mult
As dori si eu daca se mai poate :( formularul 010 editabil, va rog

Alte discuții în legătură

Sinteze pentru admiterea in barou 2010 nickname55000 nickname55000 Salut! Sintezele cupriad aprox. 1000 de pagini si sunt facute de o persoana care a sustinut acest examen. Daca sunteti interesati, ma puteti contacta cu ... (vezi toată discuția)
Grile examen unpir Cosmin-Traian Maglas Cosmin-Traian Maglas Buna ziua, Nu reusesc sa gasesc grile pentru examenul UNPIR. Are cineva? Chiar daca sunt din 2009 sau 2008? cosmin.maglas@gmail.com Merci, Cosmin (vezi toată discuția)
Sinteze admitere barou burito burito Va rog sa ma ajutati si pe mine sa obtin acele sinteze pentu admitere adresa mea este: oanammanta@yahoo.com Va multumesc tuturor ! Bafta multa! (vezi toată discuția)