Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general declaratia 010
Discuție deschisă în Contabilitate în general

declaratia 010

cine are un formular editabil?
As dori si eu declaratia 010/2008, la adresa de mail: iulia.szanto@anteonapoca.ro, multumesc mult
as vrea si eu decl 010 valabila pe 2008, si inca ceva ce stiti despre contabilitatea unui cabinet medical va rog frumos adresa mea este ,
VA RUGAM SA NE ATASATI SI NOUA DECLARATIA 010 DACA MAI FUNCTIONEAZA CONEXIUNEA DUPA ATATEA CERERI
denissolutions@yahoo.com
cu multe multumiri
doresc si eu declaratia 010 editabila. budica.stelian@rdslink.ro
Multumesc f. mult
As dori si eu daca se mai poate :( formularul 010 editabil, va rog