avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 560 soluții astăzi
Forum Activitate ana-maria voicu

Activitate ana-maria voicu

Răspuns la discuția PRIMA INMATRICULARE
Masinile detinute de persoanele cu handicap sunt scutite de plata taxei de poluare.
Buna ziua!
Anul acesta am primit cadou o masina de colectie si as dori sa o inmatriculez,dar inmatricularea costa in jur de 15.000 de euro.
Exista vreo posibilitate sa fiu scutita de taxa??
Răspuns la discuția examen barou februarie
buna seara!!!
este sigur ca va fi examen grila??
Răspuns la discuția Admitere Barou 2009
Deci..........ce sa spun e strigator la cer ceea ce s-a intamplat.cum va explicati faptul ca lucrarile care au fost "corectate"de 2 comisii si s-au dat aceleasi note,nici o schimbare in plus sau in minus la marea majoritate??????
buna seara!as dori si eu sa stiu daca in cazul unui contract de comodat in cazul unui imobil,comodatarul trebuie sa plateasca impozit??va multumesc
Răspuns la discuția Admitere Barou 2009
=D>=D>=D> andreotii78 cineva chiar trebuia sa-i dea peste nas doamnei carmen marin,are daca a luat acest examen cine stie cum are tupeul sa ne critice pentru nemultumirile noastre.bv inca o data=D>=D>
Răspuns la discuția Admitere Barou 2009
In atentia doamnei Carmen Marin:
Doamna fiecare are problemele lui,de ce nu ne lasati in pace
ce treaba avem noi cu,copiluldumneavostra sau cu alete probleme................cred ca si dumneavostra daca a-ti fi fost furata cred ca la fel reactionati.Asa ca sfatul meu este sa ne lasati in pace
Răspuns la discuția Admitere Barou 2009
oameni buni,mie nu-mi vine sa cred in ce tara traim????eu ori sunt nebuna ca inca mai sper ceva corectitudine la recorectat??
eu sunt din galati.....si am fugit de baroul galati ca stiam ca se fac ffffff multe manarii si am zis sa dau la BB..............si ce am rezolvat????si ca printr-o minune la galati s-a intrat in prorportie de 80% si la fel cu manariile de rigoare in mare parte.
ce ne facem oameni buni???
Răspuns la discuția Admitere Barou 2009
buna seara!stiti cumva cand se afiseaza rezultatele la contestatii