avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 479 soluții astăzi
Forum Activitate skrningrid

Activitate skrningrid

Răspuns la discuția Petitie(Reclamatie) CSA
Bias39 a scris:

Este clar, CSA-ul nu urmareste respectarea legii si a drepturilor asiguratilor ci interesele firmei de asigurare. Impotriva lor nu avem nici o cale. Si eu am primit un raspuns in doi peri cu privire la refuzul asiguratorului de a-mi plati repararea masinii, desi din procesul verbal intocmit de politie rezulta clar cine a fost vinovatul.


Tare ma tem sa nu patesc si eu la fel.
Am avut un incident rutier minor, persoana vinovata sustinea ca ea nu este vinovata, pana am mers la politie unde s-a stabilit vinovatia, partea vinovata a semnat procesul verbal cum ca este de acord sa ma despagubeasca firma de asigurare la care a incheiat polita si a trecut o saptamana si nici un raspuns. Azi am mers personal si am aflat ca dosarul este la seful de unitate si voi primi un raspuns probabil maine. Firma este EUROINS despre care am citit atatea lucruri urate ca deh, se ridica multe semne de intrebare.
Răspuns la discuția admitere magistratura 2011
Multumesc de cafea carmen e foarte gustoasa dar la 10 ma apuc de invatat, va doresc si voua concentrare maxima!
Răspuns la discuția admitere magistratura 2011
Buna la toata lumea! O primavara frumoasa tuturor, fericire, si sanatate!
Restul trebuie sa facem noi, mai ales sa punem mana pe carte, ceea ce mi-am propus si eu incepand de azi.
Si eu m-am hotarat sa invata pt. examenul din acest an. Asa ca voi lua materia de la actul juridic dupa bibliografie, nu?
Răspuns la discuția sinteze admitere barou
Da am observat imediat ce le-ai trimis, iti multumesc.
Eu doream sa le frunzaresc umpic.
Răspuns la discuția sinteze admitere barou
Adresa de mail: skrningrid@yahoo.com:D
Răspuns la discuția sinteze admitere barou
alexchiciu - cred ca sti ce0mi doresc cel mai mult, sintezele pt. barou!!!!!! daca se poate

:)
:)
Nu e deloc usor dar asa cum ai spus sper sa reusim!
Mult succes in continuare, in demersurile ce vor urma.
Răspuns la discuția NOUTATI...DESPRE EXAMEN???
Nu va pot spune prea multe, dar sint alaturi de voi, va tin pumnii, sa reusiti!!!!Eu mai astept.... sa vedem ce se intimpla. SUCCES!!!!
Răspuns la discuția Important pentru aceasta sectiune
Ma raliez parerii celor multi, care se trezesc dupa anii de facultate complect dezorientati. Cred ca trebuie sa dispui si de un suport financiar, pe linga bagajul de cunostinte pe care l-ai acumult dealungul anilor de studiu, cum nu pot lipsi nici cunostintele pe la care trebuie sa pui o vorba buna, sa lasi o impresie buna s.a.
Sa nu mai vorbim de practica, care lipseste cu desavirsire din planul de invatamint.
Ar fi multe de zis, am sa revin am o problema..